BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 32

Tri Motrat – PROMO Epizodi 32

Kur Mine mëson se Türkan dhe Somer nuk janë divorcuar ende, ajo mendon se Türkan po e zgjat këtë proces dhe bëhet më e vetëdijshme për Türkan. Megjithatë, ai ka edhe një pengesë serioze të Nihat në jetë. Ai fillon të manipulojë Rüçhanin për ta hequr qafe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments