BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 222

Mos më Braktis – Epizodi 222

Emre dëshiron të qëndrojë edhe pak në Hatay dhe të përpiqet të provojë se ishte Zeynep ajo që e shpëtoi nga Siria; por Zeynep fshihet në çdo cep për të mos u kapur nga Emre. Emre më në fund nuk mund ta gjejë Zejnepin dhe vendos të kthehet në Ankara. Zeynep dhe Bora u nisën gjithashtu për t’u kthyer në Ankara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments