BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 223

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 223

Shtigjet e dy të dashuruarve do të kryqëzohen në një ambient pushimi, por Emre dhe Zeynep nuk do të takohen. Sıla e kupton se droga e bën atë të keqe dhe i thotë Rüstemit që unë i marr drogat e mia rregullisht, por në fakt ajo nuk i pi ato barna dhe i hedh në lavaman; Sevda, nga ana tjetër, sheh që Sıla nuk i pi ilaçet e saj dhe i derdh në lavaman. Sevda ka shumë frikë se Sıla do të kujtojë gjithçka dhe menjëherë ia përmend këtë situatë Meltem. Meltem i thotë Sıla-s se ajo foli me mjekun dhe se mund të ndalojë drogën. Sıla është sërish në një plan të madh

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments