BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 33

Tri Motrat – Epizodi 33

Somer është gjithashtu i zemëruar që Türkan është përfshirë në një lajm të tillë. Ai del ballë për ballë me Feritin. Kjo ngjarje është edhe një provë e madhe për Sadikun dhe Nesrinin, edhe pse mendojnë se Türkan nuk do ta bëjë një gjë të tillë, heshtja dhe pranimi i Türkan shkakton tensione të mëdha mes tyre.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments