BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 34

Tri Motrat – PROMO Epizodi 34

Krahas gjithë kësaj, fakti që Döner fitoi konkursin e tregimeve të shkurtra i bën pak buzëqeshje familjes Kalender. Türkan merr një vendim të saj për të dalë nga kjo situatë e vështirë në të cilën është ngecur. Somer, nga ana tjetër, përballet me baticat në të cilat jeton dhe detyrohet të bëjë një zgjedhje.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments