BallinaRozeRonaldo shpërthen keq ndaj Teas duke i dal në mbrojtje Kiares

Ronaldo shpërthen keq ndaj Teas duke i dal në mbrojtje Kiares

Debatet e shumta mbrëmjen e sotme në Fun Club nuk kanë munguar. Ndërkohë që e pranishme ishte Olsa Muhameti, autore e Për’puthen, program ky që ka formuar si personazh publik Efin dhe Tean.

Ndërkohë që Olsa ishte duke komentuar lojën e Efit dhe duke treguar anët e saj më të mira e të forta, biseda është ndërprerë nga Ronaldo.

Ish-banori i është drejtuar Teas e cila ishte gjithashtu në studio duke i kujtuar asaj rrugëtimin në programin e dashurisë.

Ronaldo ka shpërthyer ndaj Teas duke e quajtur hipokrite për sjelljen e saj të dikurshme kundër Olsa Muhametit.

“Unë dua të pyes Tean a nuk u tregove hipokrite kur pyete për Për’puthen kur vetë e ke sharë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments