BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 231

Mos më Braktis – Epizodi 231

Emre dëshiron të shkojë në shtëpinë e tij dhe të përballet me Zejnep, e cila nuk erdhi në vendin e takimit. Emreja, e cila shkon në shtëpinë e Borës, bllokon Zejnepin në kuzhinë, edhe pse në shtëpi ka përgatitje për ditëlindje. Emre, e cila filloi t’i kërkonte llogari Zeynep-it, është në vështirësi për ta nxjerrë atë nga shtëpia pa e parë askënd Zeynep. Me gjithë përpjekjet e saj, Zeynep nuk mund ta fshehë më Emren dhe dikush i sheh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments