BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 232

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 232

Kujtesa e Sıla-s po kthehet dalëngadalë. Më në fund, Sıla fillon të mendojë se ajo mund të jetë Sıla. Sigurisht, Meltem dhe Aslan nuk qëndrojnë duarkryq dhe bëjnë një plan për të eliminuar të gjithë ata që e dinë sekretin e Sıla-s. A do të jetë në gjendje Tarik të arrijë Meltem dhe Aslan?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments