BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 233

Mos më Braktis – Epizodi 233

Nga ana tjetër, Aslani djeg shtëpinë e Rüstemit për të eliminuar Sıla-n. Kur. Tarık vjen në fshat për të kthyer unazën e martesës, ai sheh zjarrin dhe menjëherë hyn për ta shpëtuar, por Meltem hidhet në zjarr për të mos lejuar që Tarık të shohë Sıla. A do të mund ta shohë. Tarik Sıla këtë herë?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments