BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 44

Tri Motrat – PROMO Epizodi 44

Pas gjithë ngjarjeve të këqija që kanë kaluar, e gjithë familja vendos të shkojë në një piknik. Gjatë një loje të luajtur nga të rinjtë në piknik, Derya ka dyshime se Hakan do ta lërë. Nihat bën çmos për të gjetur Minen dhe merr ndihmë nga Fatih.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments