BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 234

Mos më Braktis – Epizodi 234

Të gjitha planet e Meltem-it kanë dështuar dhe ndërsa kërkon mënyra të reja për të hequr qafe Sıla-n, Rüstem do të qëndrojë përballë saj, duke kuptuar se asaj i është djegur shtëpia kur ajo nuk e priste. Tarik, i cili viziton Sıla, të cilën e njeh si Hacer, e cila është e shtrirë në spital, do të dëgjojë një emër tronditës prej saj!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments