BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 235

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 235

Arzu është nga Hülya; Ai do të mësojë se ka parë Zejnepin dhe Emren së bashku dhe kur t’i shohë të dyja krah për krah, nuk do të ngurrojë të qëndrojë përballë Zejnepit. Zeynep ka vetëm një dëshirë të pafajshme, të marrë përsëri gjerdanin. Por Cansu ka më shumë se një gjerdan, fakte që Emre nuk i di!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments