BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 45

Tri Motrat – Epizodi 45

Ndërkohë, Aslan do të shpëtojë Meltemin nga Rüstem. Ndërsa dyshimet e Tarikut se kush është në të vërtetë Hagari, shtohen dita-ditës; Meltem madje do të rrezikojë të vrasë Sıla në mënyrë që sekretet e saj të mos zbulohen! Dhe së fundi, Tarık sheh Sıla.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments