BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 235

Mos më Braktis – Epizodi 235

Ndërsa përpiqet t’i shpëtojë të vërtetës nga Zeynep dhe Emre, ai gjendet në një situatë të vështirë. Zeynep, e cila po lufton për të marrë gjerdanin në dorën e Arzus, po punon gjithashtu që Emre të mos mësojë të vërtetën.

Sıla është përballur me vdekjen. Tarık shkoi për të vizituar Sıla, të cilën e njihte si Hacer në episodet e mëparshme, në spital. Sıla u trondit kur dëgjoi fjalën Tarık, por nuk mund t’i jepte kuptim.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments