BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 46

Tri Motrat – Epizodi 46

Nihat mëson se Mine qëndron në shtëpinë e Somerit dhe vjen në shtëpi i shoqëruar nga policia për të marrë Minen dhe Kirazin. Fakti që Somer është dërguar në komisariat krijon ankth në frontin Rüçhan dhe Türkan. E imja fillon të përdorë viktimizimin e saj dhe ekzistencën e foshnjës së saj për të kaluar kohë me Somer.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments