BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 236

Mos më Braktis – Epizodi 236

Se si nuk e njohu zërin e tij është një çështje më vete) Rüstem, i cili mësoi se Meltemi dogji shtëpinë e Sılës, i ndryshoi planet Meltem.

Arzu, e cila sheh Zeynep dhe Emre vetëm, qëndron përballë Zeynep. Problemi i vërtetë është vetë Cansu. Të dy gjerdanin i ka në dorë dhe do t’i thotë Emresë të vërtetën. Zeynep dhe Arzu u përpoqën ta pengonin. Rustemi e ka futur në qoshe Meltemin, por Aslani e ka shpëtuar Meltemin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments