BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 237

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 237

Dyshimet e Tarıkut për Hagarin po shtohen. Meltem ka një plan më të keq në këtë drejtim dhe do të vrasë Sıla. Në këtë kuptim, ai dërgon Aslanin dhe njerëzit e tij në spital për të vrarë Sıla. Nga ana tjetër Ayten e kupton që Sıla është në rrezik dhe e shpëton dhe e rrëmben nga spitali. Edhe pse Tarik i ndjek menjëherë, ai nuk i kap dot. Këtë herë Aslan aktivizon Rüstemin dhe i kërkon të vrasë Sıla-n.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments