BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 47

Tri Motrat – Epizodi 47

Nihat planifikon që Türkan të marrë Mine dhe foshnjën. Rüçhan fajëson Türkanin për atë që i ndodhi Somerit ndërsa përpiqej të mbronte Somerin. Trauma që përjetoi Nesrin, e cila e bëri të harronte shumë gjëra, gradualisht ia lë vendin kujtimit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments