BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 240

Mos më Braktis – Epizodi 240

Sıla papritur kujton telefonin e Esmasë dhe e telefonon atë. Në momentin e fjalës, Esmasë i kujtohet zëri i Sılës. Tani Esma është e sigurt se Sıla është gjallë. Ai dëshiron t’ia thotë këtë Tarıkut menjëherë dhe e thërret. A do të mundet Esma të arrijë në Tarık?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments