BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 50

Tri Motrat – Epizodi 50

Pas një kohe të gjatë kujtimi i Nesrinës rikthehet dhe e mbush familjen me gëzim. Sadik i tregon Nesrinit për kohët që nuk i kujtohet. E imja e interpreton arsyen e mungesës së interesimit të Somer si praninë e vogëlushit të saj Kiraz. E imja e dëmton pa dashje Kirazin sepse ajo është në një depresion të rëndë pas lindjes. Sikleti i Kirazit e vë Somer në një situatë të vështirë.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments