BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 245

Mos më Braktis – Epizodi 245

Si rezultat i presionit nga familja e tij, Tarık i propozon Meltem. Meltem, e cila ka një mundësi të mirë, pranon menjëherë ofertën dhe fillon përgatitjet për t’u martuar me dasmën e Yıldırım.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments