BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 246

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 246

Ndërkohë që po ndodhnin të gjitha këto ngjarje, policia gjeti Sılën. Policia që e gjen Sılën e çon në spital. Rüstem vret Ayten duke u shtirur si Sıla për të shpëtuar Sevdën nga dora e Aslanit. Në këtë mënyrë, Meltem sigurohet që Sıla të ketë vdekur dhe të relaksohet. Në spital, një nga policët e njeh Sıla dhe menjëherë informon Tarık.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments