BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 247

Mos më Braktis – Epizodi 247

Në momentin që ai do t’i tregojë Emresë gjithçka, ndodhin ngjarje të papritura. Zeynep merr një surprizë të keqe dhe merr një vendim jashtëzakonisht shqetësues për fëmijën. Tarık, duke u përpjekur të lehtësojë tensionin midis Sıla dhe familjes së tij, kthehet në shtëpinë e Sayarlar. Tarık dhe Sıla tani janë krah për krah në të njëjtën shtëpi. Dy gra në të njëjtën shtëpi që duan një burrë… Mendoni për pjesën tjetër..

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments