BallinaRozePak muaj pasi është bërë nënë e një vajze, Aida Doçi ka...

Pak muaj pasi është bërë nënë e një vajze, Aida Doçi ka përfunduar në këtë gjendje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, disa muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli, kanë mirëpritur në jetë një vajzë, përcjell ORAinfo.

Aida sonte ka publikuar një foto në të cilën duket paksa e lodhur në fytyrë.

Por, kjo gjë edhe është normale për një nënë e cila këtë gjë e përjeton për herë të parë./ORAinfo/

Aida Doçi ka përfunduar
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments