BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 253

Mos më Braktis – Epizodi 253

Bora dhe Emre po përpiqen të zbulojnë se ku ndodhet Zeynep. Ndërkohë, Zeynep është duke ekzaminuar foton e parë me ultratinguj të foshnjës në spital me ndjenja të përziera

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments