BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 64

Tri Motrat – PROMO Epizodi 64

Mine tenton të përdorë fillimisht Türkan dhe më pas Rüçhan, duke pretenduar se deklarata e saj në polici është kërcënim. Ndërsa Türkan është e pavendosur për foshnjën në barkun e saj, Somer përpiqet të bindë Türkan për dashurinë e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments