BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 63

Tri Motrat – Epizodi 63

Për largimin e Sadikut nga shtëpia, Döner dhe Derya fajësojnë Türkanin që ka zgjedhur të qëndrojë me xhaxhallarët e Somerit. Shpërthimi i Deryas shkakton një përçarje midis Türkan dhe Derya.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments