BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 253

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 253

Zeynep shkon në spital, sepse nuk do që askush të dijë për fëmijën, ajo shkon në një spital tjetër. Si rezultat i ekzaminimeve dhe analizave, ai mësoi se gjendja shëndetësore e foshnjës është e mirë dhe mendon se si të dalë nga kjo situatë edhe pse është i lehtësuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments