BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 252

Mos më Braktis – Epizodi 252

Cansu bëri që Zeynep të rrëzohej nga shkallët, Zeynep ra fort nga shkallët. Zeynep sheh se ka gjak në dysheme dhe është shumë e shqetësuar. Ai mendon se diçka i ka ndodhur foshnjës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments