BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 63

Tri Motrat – PROMO Epizodi 63

Türkan mëson se Mine është arsyeja pse ajo dhe Feriti goditën shtypin. Kur Türkan kupton se Mine ka qenë nën komplote, ajo vendos të qëndrojë me kormanët duke u përballur me familjen e saj. Fakti që Türkan nuk kthehet në shtëpinë e saj me Sadikun dhe sekretet rreth Somerit vijnë mes Nesrin dhe Sadikut. Sadık nuk mund t’i tresë situatat që Nesrin di për Türkanin dhe i ka fshehur për një kohë të gjatë dhe largohet nga shtëpia.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments