BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 62

Tri Motrat – Epizodi 62

Fatih përpiqet të kuptojë se cila nga vajzat e Derya dhe Dönen është vajza e tij. Serdar dhe Derya shkojnë për të vizituar Döner, i cili ka filluar të punojë në Korman Olives. Gjatë kësaj vizite, të rinjtë takohen me Mustafën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments