BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 252

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 252

Sıla, e cila nuk është në dijeni të gjithçkaje në anën tjetër, shkoi në një ngjarje që ajo nuk e mori, ndërsa mendonte se Tarık ishte burri i saj, dhe ajo ishte ngrirë përballë një plage që pa këtu.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments