BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 256

Mos më Braktis – Epizodi 256

Tarık e çon Sılën në shtëpinë e tyre të vjetër. Ndërsa Tarık po bëhet gati të tregojë gjithçka, Sıla e keqkupton ngjarjen, mendon se Tarık ka bërë një surprizë për përvjetorin e martesës dhe ajo përgatit një surprizë, por Meltem do t’i surprizojë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments