BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 257

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 257

Duke mësuar se Emre u nda me Cansu-n, Zeynep shpreson, mendon të bëjë diçka për t’u ribashkuar dhe ka një mundësi t’i tregojë Emre-s për fëmijën dhe të arratisen së bashku. Asli e ndihmon atë ndërsa Zeynep bën një plan për të shkuar te Emre

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments