BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 67

Tri Motrat – Epizodi 67

Ndërsa Sevilay dhe Özer vazhdojnë të takohen pavarësisht Mustafait, si rezultat i paralajmërimit të Mustafës për nënën e tij, Sevilay merr një vendim dhe i kërkon Özerit që të qëndrojë larg tyre. Mustafa po përgatitet gjithashtu të joshë Somerin në një kurth emocional për të lënduar Özerin. E imja bën çmos për të lënduar Türkan deri në ditën që ajo do të dëshmojë. Ai hyn në një plan të poshtër për të dëmtuar Türkan dhe fëmijën e saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments