BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 68

Tri Motrat – PROMO Epizodi 68

Türkan përjeton dhimbje dhe shkatërrim të madh pas humbjes së foshnjës së saj. Kur kthehet në shtëpi, i bërtet gjithë familjes se Mine e la qëllimisht për të vdekur. Megjithatë, Mine arrin të mbrohet me shkathtësi kundër Rüçhan dhe Somer. Ndërkohë që lufta mes dy grave në shtëpi vazhdon, Rüçhan nuk e lëshon këtë punë. E imja rri pak në heshtje për t’i shprehur ashtu siç ranë dakord.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments