BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 312

Mos më Braktis – Epizodi 312

Arranzhimet e Meltem-it shpalosen
Në episodet më të fundit të serialit të famshëm të shfaqjeve, shikuesit panë një zhvillim të ri të madh pasi planet e shumëanshme të Meltem filluan të shpërbëheshin. Dashuria e stresuar e Tarık dhe Sıla


Në mes të zhurmës së kontrolleve të Meltem-it, dashuria e Tarık dhe Sıla u përball me një fatkeqësi tjetër të jashtëzakonshme. Hetimi në ballë të mendimeve të të gjithëve është nëse këto përmirësime të reja do të jenë të mjaftueshme për ta rikthyer Tarıkun në krahun e Meltem. Komplotet e Meltem, e përshkruar si kundërshtarja e zgjuar e serialit, ka komplotuar me kujdes ndëshkimin e saj kundër Tarık dhe Sıla. Marrëveshjet e saj përfshijnë plane hutuese dhe lëvizje të vendosura, të gjitha të drejtuara drejt shkatërrimit të çiftit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments