BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 7

Vajza ime e Vogël – Epizodi 7

Ekzaminimi i Ümran zbulon një grackë keqdrejtimi. Koalicioni Delikat i Firatit dhe Dilës
Në qytetin paqësor të Göztepe, një kurth dredhish fillon të zbërthehet ndërsa ndjenjat shtohen, misteret lindin dhe partneritetet ndryshojnë. Në thelbin e kësaj historie të egër qëndron Ümran, një shpirt kureshtar që rastësisht gjen një ecuri të rasteve hutuese që e çojnë atë në një mënyrë zbulimi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments