BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 313

Mos më Braktis – Epizodi 313

Interesi i zellshëm i Kıymet
Nga ana tjetër, Kıymet, një person i njohur për zellin e saj, po punon me energji për të mbizotëruar Sıla në anën e Keremit. Përpjekjet e saj po e lënë turmën në ankth, duke menduar nëse ajo do të mbizotërojë në qëllimin e saj kryesor për të izoluar Tarık dhe Sıla për herë të fundit.

Plani Sekret i Keremit
Kontributi i Keremit në këtë rreth dramë nuk është aspak i pafajshëm. Me ndihmën e Kıymet, ai vazhdon të ndjekë Sıla-n, duke ngritur çështje rreth qëllimeve të tij aktuale dhe nëse ai me të vërtetë fokusohet tek ajo.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments