BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 8

Vajza ime e Vogël – Epizodi 8

Interesi i Umranit
Ümran, një spektator i zgjuar, futet në kurthin në çështjet e shumëanshme të të gjithëve rreth tij. Avantazhi i tij zgjohet kur sheh forcën e interesit të Firatit me Güneş-in. Ende në ajër për të kuptuar qëllimin e këtij interesi, ai largohet nga një ekzaminim që do të ndryshojë ekzistencën e shumë njerëzve.

Shkelja e detyrimeve të besimit
Firat, i njohur prej kohësh me të qenit nën hijen e planeve të Dilës, arrin në një kufi. Ai bën një deklaratë të habitshme se nuk do të mbajë më kurrë aktivitetet skicuese të Dilës. Zemërimi i Dilës çlirohet dhe ajo e drejton pakënaqësinë e saj pa mëdyshje në Firat. Në një zhvillim të mahnitshëm, ata gjejnë një partner të paparashikuar në Yılmaz teksa planifikojnë të shkojnë në qoshe të Firatit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments