BallinaSerialetVajza ime e Vogël - PROMO Epizodi 9

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 9

Interesi i Umranit
Ümran, një shikues i mprehtë, kapet në çështjet komplekse të të gjithëve rreth tij. Përfitimi i tij trazohet kur sheh forcën e avantazhit të Firatit me Güneş. Ende në ajër për të ngritur interesin, ai lë një individ që do të ketë praninë e shumë individëve.

Thyerja e besimit
Firat, jam i lumtur që jam në avion, jam i lumtur që jam në avion. Kjo është diçka që ia vlen të jesh mirënjohës për të bërë me prirjet tuaja. Acarimi i Dilës lirohet dhe ajo e drejton zhgënjimin e saj pa mëdyshje te Firat. Kjo është hera kryesore, ata kanë një bashkëpunëtor të paparashikuar në Yılmaz pasi shpresojnë të marrin Firatin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments