BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 314

Mos më Braktis – Epizodi 314

Dënimi i Borës
Një tjetër nënkomplot në serial rrotullohet rreth Borës, i cili bindet për pafajësinë e Esinit. Ndërsa ai gjen një mënyrë mahnitëse për ta çliruar atë, tensionet rriten dhe turma pret me entuziazëm shfaqjen e hapur.

Aktivitetet misterioze të Lejlas
Ndërkohë, Lejla, një person me planin e saj të fshehtë, fillon ta çojë Borën deri në mur me aktivitetet e saj klandestine. Pjesa e saj në rastet e shpalosura mbetet e mbuluar në fshehtësi, duke i lënë vëzhguesit të mahnitur dhe kërkues.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments