BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 315

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 315

Dënimi i Borës
Një tjetër nënkomplot në serial rrotullohet rreth Borës, i cili është i bindur për pafajësinë e Esinit. Ndërsa ai gjen një mënyrë mahnitëse për ta përcjellë atë, tensionet rriten dhe grupi me emocion pret shfaqjen e përhapur.

Ushtrimet sekrete të Leyla
Ndërkohë, Lejla, një individ me planin e saj misterioz, fillon ta çmendë Borën me ushtrimet e saj të fshehta. Pjesa e saj në përhapjen e ngjarjeve mbetet e fshehur fshehurazi, duke i lënë vëzhguesit të magjepsur dhe kureshtarë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments