BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 9

Vajza ime e Vogël – Epizodi 9

Zgjedhja ekstreme e Elif
Në ndërkohë, Elif, e lodhur nga çorientimi që ka mbuluar jetën e saj, ndjek një vendim që ndryshon jetën. Ajo lë punën e saj dhe refuzon shtëpinë që i kishte blerë Firati. Ndërsa mbetjet vendosen, Elif dhe Güneş mbeten vetëm me njëri-tjetrin, varfëria është e rreptë dhe pa shtëpi. Ditë më të errëta duket jo shumë larg.

Oferta e furishme e Firatit për rimëkëmbje
I furishëm për të rifituar besimin e Elifit, Firat kërkon falje për shkeljet e tij në të kaluarën. Megjithatë, kërkesat e Elif janë të qarta – ajo ka nevojë për vërtetësi dhe një garanci që në asnjë moment të mos e shesë kurrë besimin e saj në të ardhmen. Firat, sido që të jetë, përballet me një detyrë të frikshme, pasi Dila ka nisur më parë një marrëveshje për ta vendosur në qoshe, duke e vënë në rrezik rikuperimin e tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments