BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 10

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 10

Ndërsa vargjet e shumëanshme të këtij kurthi mashtrimi vazhdojnë të zbërthehen, personazhet përfundojnë të bllokuar në një valle emocionuese të mendjes dhe pasojave. Në Göztepe, ku misteret janë para, misioni i Ümran-it për të vërtetën ka nisur një sërë rastesh që do të sfidojnë besnikërinë, do të ndajnë planet e fshehura dhe më në fund do të vendosin fatin e atyre që përfshihen.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments