BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 318

Mos më Braktis – Epizodi 318

Hakmarrja dhe Bashkëpunimi. Transformimi i Keremit
Tani, Kerem e gjen veten në një udhëkryq. Ai ndihet i mbyllur, si një copë letre e hedhur, dhe ushqen një dëshirë për hakmarrje kundër Sıla dhe Tarık. Deklarata e tij e papritur e bashkëpunimit me Meltem enigmatike lë të kuptohet për një të ardhme të trazuar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments