BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 13

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 13

Kurthi i mashtrimit të Umranit
Ümran nuk është nga ata që heqin dorë në mënyrë efektive, por ende në ajër për të ndjekur Fırat të paguajë për zgjedhjet e tij. Ajo sajon një zgjuarsi që synon të zbardhë pozitën e Firatit. Me një lëvizje të egër, ajo kupton se si t’i kapë Fırat dhe Sude nga gazetat sensacionale, duke përhapur një histori të pahijshme për një çështje mes të dyve. Titujt e turpshëm dhe konsiderata e vendosur mediatike e lënë Firatin të lëkundet dhe realitetin e tij shpërbëhet rreth tij.

Vizitori Fillestar i Familjes Ayaz
Sikur jeta e Firatit nuk mund të bëhej më e ngatërruar, familja Ayaz shkon për Yılmaz, duke ndezur zjarrin. Firat është shtyrë në skajin e tërbimit ndërsa lufton me praninë e këtij vizitori befasues. Me ndjenjat në rritje dhe sforcimet në rritje, misioni i Firatit për një ekzistencë pa gënjeshtra kthehet në një ëndërr jashtëzakonisht delikate.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments