BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 12

Vajza ime e Vogël – Epizodi 12

Fırat Shpall Dashurinë e Tij!
Është e pashmangshme përpara se Elif të kuptojë realitetin në lidhje me mbrëmjen e fatkeqësisë. Fırat ka arritur në përfundimin se ai aktualisht nuk mund të jetojë me njohuri të privilegjuara dhe ai është i përgatitur t’i rrëfejë të gjitha Elifit. Megjithatë, ndërsa bën këtë hap të guximshëm drejt vërtetësisë, ai nuk di për furtunën që do të godasë jetën e tij. Çështjet e bëra nga Ümran vazhdojnë ta mundojnë atë, duke ndërmarrë hapa për të zbutur strukturën aktuale të realitetit të tij.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments