BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 336

Mos më Braktis – Epizodi 336

Kthesat dramatike të fatit: Marrëdhëniet e testuara dhe aleancat e reja të formuara. Një njoftim surprizë në gjykatë. Në një kthesë që askush nuk e pa të vinte, procedurat e sallës së gjyqit morën një kthesë dramatike kur Meltem papritur i ra të fikët. Tronditja përshkoi dhomën, duke e lënë burrin e saj të larguar, Tarık, dhe pjesën tjetër të të pranishmëve në një gjendje hutimi. Thashethemet filluan të vërtiteshin, duke sugjeruar se Meltem mund të orkestronte një tjetër nga skemat e saj të përpunuara për të vonuar procedurat e divorcit. Megjithatë, e vërteta pas kolapsit të saj ishte shumë më e papritur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments