BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 30

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 30

Një test përfundimtar
Në një provë aftësie dhe qëndrueshmërie, siguria e Firatit për të gjetur Elifin arrin në një pikë të thyer ndërsa fillimi i kapjes së saj të mundshme zvogëlohet. Gjithçka që ai mund të bëjë është një plan i arsyeshëm veprimi, duke e vënë trurin e tij në kundërshtim me kërkimin e vazhdueshëm për polici. Me peshën e rëndë të mirëqenies së Elifit mbi supet e tij, vendosmëria e Firatit shtyhet sa më shumë që të jetë e mundur, duke përfunduar në një sprovë rrahëse zemre përkushtimi, pendimi dhe kërkimi i palodhur për një adhurim që tejkalon të gjitha kufizimet logjike.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments